خانه دانلود رایگان پروژه آماده پریمیر

دانلود رایگان پروژه آماده پریمیر

افزودن به لیست علاقه‌مندی‌ها
Loading...
سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۹ 104 بازدید

دانلود رایگان پروژه آماده پریمیر

دانلود رایگان پروژه آماده پریمیر

دانلود رایگان پروژه آماده پریمیر! بله این کلمه ایست که شاید در گشت و گذری که در اینترنت دارید به چشم تان خورده است. امروز در این پست از بلاگ لند جی اف ایکس. که اولین پست در بخش بلاگ سایت می باشد. می خواهیم توضیح دهیم که پروژه آماده پریمیر و چگونه می توان استفاده کرد را به شما کاربران عزیز توضیح دهیم.

مقدمه

امروزه بشر در این دنیا در  حوزه فیلم سازی و تدوین پیشرفت های زیادی داشته است. که دلیل اصلی آن می تواند پیشرفت روز افزون و گسترش نرم افزار ها و یا تجهیزات تصویربرداری می باشد. که در حوزه نرم افزار می توان گفت پیشرفت زیای داشته ایم که نمونه آن همین نرم افزار پریمیر و یا افتر افکت می باشد. که توسط کمپانی ادوبی که یکی از بزرگترین شرکت تولید نرم افزارهای کاربردی در دنیا می باشد. این شرکت توانسته است نرم افزارهای معروفی چون فتوشاپ، افترافکت و پریمیر را بسازد و موفق به جذب کاربران و طرفداران زیادی به خود شده است.

پروژه پریمیر چیست؟

پروژه پریمیر به فایل آماده ای گفته می شود که توسط نرم افزار پریمیر تولید شده است. و تمامی عناصر شامل تصاویر افکت ها و یا عناوینی که یک طراح پروژه پریمیر می سازد شامل می شود. پروژه های پریمیر در ساایت های مختلفی چون ویدئوهایو و یا موشن آرای به صورت فروشی ارائه می گردد. البته شما می توانید با کمی تخصص در نرم افزار پریمیر پروژه زیادی بسازید و آن ها را به فروش برسانید و کسب در آمد کنید. در زیر می توانید نمونه تصویر محیط یک پروژه پریمیر را ببینید.

دانلود رایگان پروژه پریمیر

دانلود رایگان پروژه آماده پریمیر

در پایین همین متن می توانید تعدادی از پروژه های پریمیر که به صورت رایگان توسط وبسایت لند جی اف ایکس قرار گرفته را به صورت رایگان دانلود نمائید و استفاده کنید.

دانلود رایگان پروژه پریمیر عناوین مدرن گلیچ Modern Glitch Titles & Lower Thirds

دانلود رایگان پروژه پریمیر عناوین نقل و قول Clean Quotes

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید