خانه پروژه های ویدیویی دانلود رایگان پروژه افترافکت وله ماه رمضان Ramadan Opener

دانلود رایگان پروژه افترافکت وله ماه رمضان Ramadan Opener

افزودن به لیست علاقه‌مندی‌ها
Loading...

دانلود رایگان پروژه افترافکت وله ماه رمضان Ramadan Opener

  • کد محصول:26159931
  • نسخه افترافکت:CS6یا بالاتر
  • رزولوشن: Full HD 1920×۱۰۸۰
  • پلاگین مورد نیاز: ندارد
  • محصول شرکت:VideoHive
  • راهنمای استفاده: فاقد راهنما
  • موزیک دمو

دانلود رایگان پروژه افترافکت وله ماه رمضان Ramadan Opener : یک پروژه زیبا و منحصر به فرد برای نمایش تصاویر ماه مبارک رمضان می باشد که توسط وبسایت ویدیوهایو زیرمجموعه انواتو در حال حاضر به فروش می رسد و شما می توانید به راحتی آن را به صورت رایگان از وبسایت لند جی اف ایکس دانلود نمائید.

پروژه افترافکت وله ماه رمضان Ramadan Opener زیبا برای نمایش صحنه های مختلف از مجالس ماه مبارک رمضان است، این پروژه دارای 20 جایگاه مختلف برای تصاویر به صورت اسلاید و 5 محل متفاوت برای نمایش عناوین می باشد. شما می توانید هر یک تصاویر و یا عناوین در این پروژه را مطابق با سلیقه خودتان تغییر دهید و یا با عناصر خود جایگزین نمائید، همچنین باید گفت با استفاده از این پروژه می توان ویدیوی دلپذیر را ساخت تا بتوانید عموم را به جلسات ماه رمضان استقبال دهید. کار با این پروژه آسان است کافیست با کمی تغییرات در این پروژه در سریعترین زمان ممکن ویدیوی خود را بسازید و در پایان از آن رندر بگیرید.

توضیحات لازم پروژه افترافکت وله ماه رمضان Ramadan Opener

این پروژه دارای رزولوشن Full HD 1920×۱۰۸۰ می باشد و همچنین به پلاگین خاصی نیازی ندارد. این پروژه با نسخه های نرم افزار افترافکت CC 2020,CC 2019,CC 2018, CC 2017,CC2015 ,CC 2014,CC,CS6 قابلیت سازگاری مناسبی را دارد. البته لازم به ذکر موسیقی به کار رفته در ویدیو دمو بالا در فایل پروژه موجود نمی باشد و همچنین با توجه به اینکه ساختار این پروژه آسان می باشد فاقد فایل آموزشی در پروژه می باشد.در صورتی که با نرم افزار افترافکت آشنایی کمی دارید شما می توانید به آسانی در این پروژه استفاده نمائید.

دانلود رایگان پروژه افترافکت وله ماه رمضان Ramadan Opener

دانلود وله ماه مبارک رمضان

دانلود پروژه افترافکت ماه رمضان

پروژه افترافکت اسلایدشو ماه رمضان

راهنمای دانلود:

دانلود این لینک به صورت رایگان می باشد و نیازی به اشتراک ویژه نیست.

لطفا نرم افزار Winrar خود را به بالاترین نسخه بروزرسانی فرمائید

دانلود فایل (ها)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید